Novinky
NOVINKY

  V prípade dovozu nového druhu streliva Vám to bude oznámené na tej stránke a v zozname streliva vyznačené farebne. 

viac
AKCIE ZĽAVY

Na tejto stránke budeme zverejňovať akcie a zľavy na niektoré druhy nábojov pripadne iný tovar.

viac

Referencie

Úvod Referencie

ÚPRAVA ŽIAROVIEK

Firma Palkó,s.r.o. upravovala žiarovky do puškohľadov k odstreľovačkám MOSIN. Menili sme pôvodné osvetlenie zámernej osnovy  zo žiarovky so žhaviacim vláknom na žiarovky s LED diodou. 3 V dioda s akumulátorom na batériu ENERGIZER veľkosti 2032 vydrží nepretržite svietiť okolo 20 hodín. Osvetlenie je možné voliť zelené, červené alebo biele podľa LED diody. 

UPRAVENÁ ŽIAROVKA

KONTAKT

 

 

KONTAKT BATÉRIE

V optike bol upravený aj kontakt batérie. Po výmene kontaktu na dlhší je možné v pôvodnom puzdre použiť akumulátor ENERGIZER 2032. Úprava je jednoduchá

ÚPRAVA ZBRANÍ

Predchodcom firmy Palkó, s.r.o. bola firma Pal.Van.,s.r.o.  Obidve firmy sú doposiaľ činné a spolupracujúce. Firma Pal.Van.,s.r.o. vykonávala opravy a úpravy vojenskej techniky a zbraní. Po vykonaní úprav zbraní strieľajúcich dávkou na zbrane kategórie A strieľajúce jednotlivými ranami ich firma Palkó predáva svojim obchodným partnerom a záujemcom. Úprava a predaj je vykonávaný zákonným spôsobom a len na základe predloženia príslušných povolení.

 

STRELECKÉ SÚŤAŽE

Firma sa na základe usporiadateľa a riaditeľa súťaže zúčastňuje streleckých súťaží. Po dohode firma Palkó, s.r.o. urobí ukážku a predstavenie výrobkov FIOCCHI priamo na mieste súťaže. Po predložení potrebných dokladov je možný aj nákup streliva.