Novinky
NOVINKY

  V prípade dovozu nového druhu streliva Vám to bude oznámené na tej stránke a v zozname streliva vyznačené farebne. 

viac
AKCIE ZĽAVY

Na tejto stránke budeme zverejňovať akcie a zľavy na niektoré druhy nábojov pripadne iný tovar.

viac

NÁBOJE FIOCCHI oficiálny dovozca a predajca

Vítajte na našej stránkeHISTÓRIA  

     Firma Palkó, s.r.o. bola založená v roku 2018. Firma už pracovala pod názvom Ing. František Palkó a Pal.Van., s.r.o. ako predajňa poľovníckych potrieb v Košiciach od roku 2000. Zo začiatku predávala poľovnícku výstroj, náboje, príslu - šenstvo. Bola dovozcom poľovných a športových pušiek MARLIN a dodávala ich do predajní po celom Slovensku. Dovážala náboje z Maďarska, MFS a GECO. Od roku 2017 spolupracujeme s talianskou firmu FIOCCHI. Sme oficiálnym dovozcom a predajcom výrobkov firmy FIOCCHI. Pravidelne rozširujeme sortiment podľa výrobných kapacít firmy FIOCCHI.

 

 

 

   FIRMA Palkó, s.r.o. je od 10. februára 2020

  oficiálnym splnomocneným zástupcom firmy FIOCCHI

 

 

OPRÁVNENIA K NÁKUPU

     Náboje a tovar dodávaný firmou Palkó, s.r.o. podlieha zákonu 190/2003 Z.z. Zákon o strelných zbraniach a strelive. Nakupovať u nás môžu právnické osoby po zaslaní kópií príslušných povolení to je výpis obchodného registra a zbrojnej licencie. Fyzické osoby sú povinné predložiť živnostenské oprávnenie, zbrojnú licenciu alebo zbrojný preukaz a preukaz zbrane.

 

SPÔSOB NAKUPOVANIA

     Firma sa zaoberá veľkoobchodným predajom ako oficiálny dovozca a predajca výrobkov firmy FIOCCHI. Predáva v obmedzenom množstve  aj iný sortiment v oblasti zbraní streliva a príslušenstva. Po objednávke, písomnej alebo telefonickej dohode vykonávame rozvoz tovaru pre predajne a iných odberateľov.  V prípade záujmu môžeme v súlade so zákonom vykonávať aj príležitostný predaj streliva na športovo streleckých akciách. Predaj je vykonávaný výhradne po dohode s usporiadateľom, organizátorom súťaže a po jeho pozvaní. Tiež po dohode s predajňou v regióne strelnice. 

     Firma Palkó, s.r.o. nevlastní kamennú predajňu a neprevádzkuje internetový obchod. Náš sortiment nájdete v  predajniach poľovníckych potrieb.

 

 GDPR

    Firma je podľa zákona 190/2003 Z.z. o zbraniach a strelive povinná evidovať právnické aj fyzické osoby nakupujúce zbrane a strelivo od nás. Podľa zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov ochraňuje získané údaje  a dbá na to aby nedošlo k úniku či zneužitiu akýchkoľvek získaných údajov. Osobné údaje evidujeme výhradne s vedomím a súhlasom kupujúcich.

 

 REKLAMÁCIE

     V prípade akejkoľvek reklamácie prosím obráťte sa na nás písomne na adrese uvedenej v KONTAKTOCH.